KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15111032
nr 1511 1032
Pierre Georges Jeanniot
(1848-1934), Frankrike
Kvinna vid Stol. Blandteknik, bläck och tusch. Signerad. Bildmått: 23x29 cm, yttermått inklusive ram: 38x45 cm
Pierre Georges Jeanniot, fransk konstnär född 1848, död 1934.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 12 december 2022
kl 20:20:30
300 kr
350 kr
400 kr
1.000 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
- Klassiska
12 dec
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Pierre Georges Jeanniot
Läs mer om Pierre Georges Jeanniot